MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 6296200
nr 629 6200
Chiffonjé
1800-tal, mahogny, längd: 125, djup: 55, höjd: 150
Kondition: mindre fanérskador
Utrop:
2.500 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 15 mars 2010
2.100 kr
3.800 kr
3.500 kr
ledande budet*